Odkrywamy ponownie sens w codziennej gonitwie biznesowej, integrujemy pracę zespołu budując prawdziwe relacje, m.in. poprzez warsztaty kreatywne (malarskie), coaching i wszechobecną psychologię.
Od praktyka NLP, poprzez wszelkiego rodzaju formy coachingu (w tym prowokatywny), studia w zakresie psychologii społecznej, arteterapię, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, a także certyfikację nauczycielską szwedzkiej metody malarstwa intuicyjnego Curt'a Kallmana do autorskich form rozwoju tj. warsztaty, treningi, spotkania 1:1.
Animatorka kultury na specjalności pantomimy klasycznej, tzw. plastyki ruchu, dziennikarka komunikacji medialnej, socjolożka w zakresie psychologii społecznej i coachingu oraz obiecująca doktorantka na kierunku Socjologii Sztuki Uniwersytetu Łódzkiego prowadząca autorskiego projektu Sztuka szuka ciała, umysłu i ducha. Aktualnie integruję wiedzę w postaci pisania książki i zestawu ćwiczeń człowieka dorosłego.
Jako aktywny i niezwykle utalentowany handlowiec (ciekawy ludzi człowiek) miałam okazję budować firmę od podstaw, zatrudniającą dwóch sprzedawców w branży windykacyjno-prawnej. Być managerem jednego z wielu startup'ów lidera w branży TSL, a także trenerem i koordynatorem projektu sprzedażowego KRD BIG SA.
Ludzie rzadko odnoszą sukcesy, jeśli nie bawią się tym, co robią. – Dale Carnegie, dlatego my spotkamy się w ramach zabawy (z kredkami, farbami i płótnem), by odkryć ponownie, a może i po raz pierwszy grupowe po co.
Praca z głosem, z ciałem, z obrazem, medytacja z udziałem bajkoterapii są sumą weekendowego kursu cudów dedykowanego wszystkim tym, którzy pragną głębokiego przeżycia siebie w sobie, gdzie bazą jest terapia Aleksandra Lowena.
Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, korzystam z certyfikacji coachingowej, arteterapii, a także stworzyłam swoją autorską metodę pracy z podświadomością, która związana jest z rękodziełem,”Drogą Artysty” (autorstwa Julii Cameron), pytań kartezjańskich i osobistego know how.
To coś pomiędzy coachingiem a procesem terapeutycznym, warsztatem kreatywność a Design thinking. W zależności od potrzeb grupy i skali problemu/wyzwania, żagluję narzędziami Transforming Communication, proponuję grę w Osła, która obnaża nas ze wszystkich masek i stawia jedno kluczowe pytanie ku refleksji w życiu: czy żeby wygrać, ktoś musi przegrać?
W codziennym pędzie życia i biznesu łatwo można zagubić sens. Zwłaszcza, jeśli nie jest się codziennym trybie reflekcji i pytań po co i dlaczego, jaki jest sens.
z pasji terapeutycznej (therapy, tzn. leczenie), wieloletniej praktyki psychologiczno-coachingowej, rozwoju duchowego, miłości do sztuki powstała pierwsza w Polsce metoda łącząca trzy dyscypliny: psychologię i sztukę z biznesem.
Proces coachingowo-terapeutyczny bazuje na doświadczeniu autorki, jej wieloletniej praktyce, wykształceniu, ale również stałej pracy wewnętrznej. Mnogość procesów, które poznała stały się bazą do jej autorskich badań, treningów i procesów grupowych a także indywidualnych.
Aby dojrzeć, trzeba dojrzeć. Fragment fraszki Jana Sztaudyngera
Potęga grupy polega na tym, że każdy członek wie, po co w niej jest oraz że czuje się ważną jego częścią.
Grupowy proces malowania obrazu jest czymś na kształt „podsumowania” warsztatów. Kiedy grupa czuje się pewna, zna swoje zasoby, cechy dominujące, sięga po narzędzie, by uwiarygodnić zmianę, którą zapoczątkowała na warsztacie. To uwiecznienie nowej cząstki w sobie, która przyczyniła się do przemiany całej grupy.
„Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz jechać daleko, idźcie razem”. ~ autor nieznany
Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych działań jest odpowiedzialność, szacunek i prawda.
Wielkie rzeczy nie powstają nagle. Żeby kiedyś sięgnąć gwiazd, musimy się uczyć, uczyć i uczyć. Abstrakcja zaczyna się od liczenia (matematyka). Proroctwem przyszłości jest przeszłość (historia). Sztuka z kolei uskrzydla naszą wyobraźnię i kreatywność, a bez nich nie ma postępu. ~Rafał Olbiński