Dbając o ludzi inwestujesz w największy kapitał swojej firmy

Warsztaty, treningi i procesy, które inspirują do zmiany...

Odkrywamy ponownie sens w codziennej gonitwie biznesowej, integrujemy pracę zespołu budując prawdziwe relacje, m.in. poprzez warsztaty kreatywne (malarskie), coaching i wszechobecną psychologię.

8 lat świadomego rozwoju

Od praktyka NLP, poprzez wszelkiego rodzaju formy coachingu (w tym prowokatywny), studia w zakresie psychologii społecznej, arteterapię, terapię skoncentrowaną na rozwiązaniach, a także certyfikację nauczycielską szwedzkiej metody malarstwa intuicyjnego Curt'a Kallmana do autorskich form rozwoju tj. warsztaty, treningi, spotkania 1:1.

Trzy tytuły naukowe

Animatorka kultury na specjalności pantomimy klasycznej, tzw. plastyki ruchu, dziennikarka komunikacji medialnej, socjolożka w zakresie psychologii społecznej i coachingu oraz obiecująca doktorantka na kierunku Socjologii Sztuki Uniwersytetu Łódzkiego prowadząca autorskiego projektu Sztuka szuka ciała, umysłu i ducha. Aktualnie integruję wiedzę w postaci pisania książki i zestawu ćwiczeń człowieka dorosłego.

Niezliczona liczba doświadczeń korporacyjnych

Jako aktywny i niezwykle utalentowany handlowiec (ciekawy ludzi człowiek) miałam okazję budować firmę od podstaw, zatrudniającą dwóch sprzedawców w branży windykacyjno-prawnej. Być managerem jednego z wielu startup'ów lidera w branży TSL, a także trenerem i koordynatorem projektu sprzedażowego KRD BIG SA.

Jeden dzień, milion przemian - dla kogo jest ten warsztat?

Ludzie rzadko odnoszą sukcesy, jeśli nie bawią się tym, co robią. – Dale Carnegie, dlatego my spotkamy się w ramach zabawy (z kredkami, farbami i płótnem), by odkryć ponownie, a może i po raz pierwszy grupowe po co.  

  • Integracja, tzn. zjednoczenie zespołu tak, by czuł jedność, wzajemność, odpowiedzialność, współpracę i sens.  Podczas ćwiczeń indywidualnych, grupowych ludzie będą okrywać swoje nowe kawałki, które składają się i wspierają większą całość. Każdy może poczuć się ważny.
  • Konflikty, tzn. uzdrowienie (oczyszczanie) relacji i dokonanie odpowiednich zmian, zabezpieczenie na przyszłość. Trójkąt dramatyczny (także: trójkąt Karpmana, ang. drama triangle) jest podstawą tych zajęć a także kinestetyczna gra w osła, która empirycznie uświadamia ludziom, że prawdziwe win-win jest możliwe wtedy, gdy wszyscy wygrywamy.  
  • Osiąganie więcej – tzn. docenienie nawzajem swoich talentów, które służą całości – to coś pomiędzy ćwiczeniem integrującym zmianę, a pierwszym zetknięciem się z mocnymi cechami jednostki i grupy. Kiedy dotykamy sensu, zespół zaczyna socjologicznie pracować w ramach szczytu piramidy Maslowa 
  • Otworzenie puszki kreatywności – tzn. wspólne malowanie obrazu, uwzględniające słowa ważne dla grupy oraz wycinanki z gazet to autorska metoda, która powstała na kanwie doświadczeń słynnej metody malarstwa intuicyjnego Vedic art, przywracająca pierwotne zdolności każdego człowieka.
  • Wzmocnienie grupy – tzn. psychoedukacja, zestaw i program ćwiczeń dobrany pod odpowiedni zespołu, tak, by osiągnięcie celu było możliwe do zrealizowania poprzez zabawę i metody arte. Powstały obraz w procesie grupowym staje się „współczesnym” certyfikatem przypominającym o tym, co ważne. 
people sitting on bench under green trees during daytime

Praca z głosem,  z ciałem, z obrazem, medytacja z udziałem bajkoterapii są sumą weekendowego kursu cudów dedykowanego wszystkim tym, którzy pragną głębokiego przeżycia siebie w sobie, gdzie bazą jest terapia Aleksandra Lowena.

Zapytaj o cenę
4,5/5

Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, korzystam z certyfikacji coachingowej, arteterapii, a także stworzyłam swoją autorską metodę pracy z podświadomością, która związana jest z rękodziełem,”Drogą Artysty” (autorstwa Julii Cameron), pytań kartezjańskich i osobistego know how.

Zapytaj o cenę
5/5

To coś pomiędzy coachingiem a procesem terapeutycznym, warsztatem kreatywność a Design thinking. W zależności od potrzeb grupy i skali problemu/wyzwania, żagluję narzędziami Transforming Communication, proponuję grę w Osła, która obnaża nas ze wszystkich masek i stawia jedno kluczowe pytanie ku refleksji w życiu: czy żeby wygrać, ktoś musi przegrać? 

Zapytaj o cenę
4,5/5
Students Enrolled
0 +
Skutecznych rozmów z klientami
0 +
Kontraktów z sukcesami
0 +

Uwaga: potrzebne wsparcie!

W codziennym pędzie życia i biznesu łatwo można zagubić sens. Zwłaszcza, jeśli nie jest się codziennym trybie reflekcji i pytań po co i dlaczego, jaki jest sens.

z pasji terapeutycznej (therapy, tzn. leczenie), wieloletniej praktyki psychologiczno-coachingowej, rozwoju duchowego, miłości do sztuki powstała pierwsza w Polsce metoda łącząca trzy dyscypliny: psychologię i sztukę z biznesem. 

Proces coachingowo-terapeutyczny bazuje na doświadczeniu autorki, jej wieloletniej praktyce, wykształceniu, ale również stałej pracy wewnętrznej. Mnogość procesów, które poznała stały się bazą do jej autorskich badań, treningów i procesów grupowych a także indywidualnych.

woman holding art book inside art studio

By patrzeć na życie obrazami, trzeba zatrzymać się i spojrzeć.

Aby dojrzeć, trzeba dojrzeć. Fragment fraszki Jana Sztaudyngera

Parszywa 12 Thomas'a Gordon'a

Współpraca jest kluczem do rozwoju zespołu. Większość wiedzy jest przyswajalna właśnie w procesach grupowych.

Potęga grupy polega na tym, że każdy członek wie, po co w niej jest oraz że czuje się ważną jego częścią. 

white and blue ceramic floor tiles

Wspólne malowanie obrazu

Grupowy proces malowania obrazu jest czymś na kształt „podsumowania” warsztatów. Kiedy grupa czuje się pewna, zna swoje zasoby, cechy dominujące, sięga po narzędzie, by uwiarygodnić zmianę, którą zapoczątkowała na warsztacie. To uwiecznienie nowej cząstki w sobie, która przyczyniła się do przemiany całej grupy. 

Grupa jest tak silna, jak jej "najsłabszy" członek.

„Jeśli chcesz iść szybko, idź sam. Jeśli chcesz jechać daleko, idźcie razem”.  ~ autor nieznany  

                                                        Wspólnym mianownikiem wszystkich naszych działań jest odpowiedzialność, szacunek i prawda.

a circular light hanging from the ceiling of a building
Rodzimy się każdego dnia, słuchając, ucząc się, kochając albo umieramy mówiąc temu wszystkiemu codziennie nie.
blue sky with white sun
Patrycja Dańków-Bil
Artist
Skupiamy się na tym, co nas łączy, by to, co ma prawo nas dzielić było naszym wsparciem w codziennym definiowaniu sukcesu.

Wielkie rzeczy nie powstają nagle. Żeby kiedyś sięgnąć gwiazd, musimy się uczyć, uczyć i uczyć. Abstrakcja zaczyna się od liczenia (matematyka). Proroctwem przyszłości jest przeszłość (historia). Sztuka z kolei uskrzydla naszą wyobraźnię i kreatywność, a bez nich nie ma postępu. ~Rafał Olbiński